Spailes, 120 mm², priekš CU 1230×10 mm
| Garums (mm) | 58 |
| Platums (mm) | 23.5 |
| Augstums (mm) | 29.5 |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Platuma skava | 23.5 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 120 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 205 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.36 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4625 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
