Spailes, 16 mm², priekš CU 1230×5 mm
| Garums (mm) | 4 |
| Platums (mm) | 2.7 |
| Augstums (mm) | 1.7 |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Platuma skava | 11.5 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 16 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 16500 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
