Spailes 2,5²- 35²,priekš 12x5mm
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 15 |
| Augstums (mm) | 28.5 |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Platuma skava | 15 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 35 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.52 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 400 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 10.58 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 660 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
