Spailes, 35 mm², priekš CU 12-30x10mm
| Garums (mm) | 38.5 |
| Platums (mm) | 16.5 |
| Augstums (mm) | 26.5 |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Platuma skava | 16.5 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 35 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.38 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12500 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1100 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
