Spailes, 35 mm², priekš CU 12-30×5 mm
| Garums (mm) | 38.5 |
| Platums (mm) | 16.5 |
| Augstums (mm) | 38.5 |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Platuma skava | 16.5 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 35 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 155 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3.195 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 155 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.195 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12100 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1021 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 572.34 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
