Spailes, 50 līdz 150 mm²
| Garums (mm) | 68 |
| Platums (mm) | 34 |
| Augstums (mm) | 19.5 |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Platuma skava | 34 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 150 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 155 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.36 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 23.4 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2160 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 900 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
