Spailes, 70 mm² ,priekš CU 1230×10 mm
| Garums (mm) | 7 |
| Platums (mm) | 3 |
| Augstums (mm) | 2 |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Platuma skava | 21 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 70 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.735 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 6900 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
