Spailes, 95 mm², priekš 12x5mm
| Garums (mm) | 5.5 |
| Platums (mm) | 8.5 |
| Augstums (mm) | 1 |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Platuma skava | 22 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 95 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.58 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4500 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
