Spailes alumīnijas un vara kabeļiem, 25²-150²,L
| Garums (mm) | 84 |
| Platums (mm) | 31 |
| Augstums (mm) | 49 |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 120 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 150 mm² |
| Nominālā strāva | 315 A |
| Nominālais spriegums | 1000 V |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Skrūvju savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Skrūvju savienojums |
| Skavu pozīciju skaits vienā līmenī | 2 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā sliede) 35 mm |
| Platums | 31 mm |
| Augstums | 49 mm |
| Dziļums | 84 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 84 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 31 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 49 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.11 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 275 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 2.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 7000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 134 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
