Spailes alumīnijas un vara kabeļiem, 2,5²-50²,L
| Garums (mm) | 49 |
| Platums (mm) | 18 |
| Augstums (mm) | 43 |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums bez kabeļa gala uzmavas | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums bez kabeļa gala uzmavas | 50 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 35 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 50 mm² |
| Nominālā strāva | 160 A |
| Skavu pozīciju skaits vienā līmenī | 2 |
| Platums | 18 mm |
| Augstums | 43 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 18 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 43 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.04 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.42 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 275 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 2.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 413 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
