Spailes alumīnijas un vara kabeļiem, 35²-240²,E
| Garums (mm) | 106 |
| Platums (mm) | 37 |
| Augstums (mm) | 65 |
| Nominālā strāva | 380 A |
| Montāžas metode | Cits |
| Platums | 37 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Dziļums | 106 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 106 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 37 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.233 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.68 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 9 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 275 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 2.18 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1250 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 646.918 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
