Sprieguma kontroles relejs, 1f, klimata ierīcēm
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 87 |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā frekvence | 50 Hz |
| Nominālā frekvence | 60 Hz |
| Norādītais mērījumu diapazons | 3N, 400/230V |
| Pārslēgšanas jauda | 1250 VA |
| Maksimālais elektriskās komutācijas cikli | 6 c/min |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 22 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 22 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2400 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 216 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |