Sprieguma kontroles relejs,1f,LCD-Display
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 87 |
| Ar noņemamām skavām | Nē |
| Sprieguma mērīšanas diapazons 1 | 161 V |
| Sprieguma mērīšanas diapazons 1 | 520 V |
| Sprieguma mērīšanas diapazona veids | Maiņstrāvas |
| Atbildes vērtības spriegums | 161 V |
| Atbildes vērtības spriegums | 161 V |
| Iespējama vienfāze zem sprieguma | Jā |
| Iespējama trīsfāžu zem sprieguma | Jā |
| Iespējams vienfāzes pārspriegums | Nē |
| Iespējams trīsfāžu pārspriegums | Nē |
| Iespējama vienfāzes histerēze | Jā |
| Iespējama trīsfāžu histerēze | Jā |
| Satur funkciju DC-zem sprieguma | Nē |
| Satur funkciju DC-over spriegums | Nē |
| Satur funkciju līdzstrāvas sprieguma histerēze | Nē |
| Min. regulējams izslēgšanas aizkaves laiks | 0.1 s |
| Maksimālais pieļaujamais izslēgšanas aizkaves laiks | 10 s |
| Kontaktpersonu skaits kā pārejas kontaktpersona | 1 |
| Platums | 17.5 mm |
| Augstums | 87 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 22 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 22 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2400 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 216 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |