Stāvskapis, quadro,H1710 W700 D260
| Garums (mm) | 257 |
| Platums (mm) | 682.4 |
| Augstums (mm) | 1708.4 |
| Montāžas metode | Pjedestāls (montāža uz zemes) |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 1710 mm |
| Platums | 700 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Iebūvēts dziļums | 260 mm |
| Iekšējais dziļums | 260 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 2 mm |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Moduļu skaits | 240 |
| Rindu skaits | 10 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Triecienizturība | IK10 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1750 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 691 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1870 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
