T savienojums 60×90 kanālam
| Garums (mm) | 230 |
| Platums (mm) | 95 |
| Augstums (mm) | 63 |
| Augstums | 60 mm |
| Platums | 90 mm |
| Modelis | Formēts pārsegs |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Piemērots ķēdes integritātei | Nē |
| Stiprinājuma veids | Pieķerties |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Triecienizturība | IK07 |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 63 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.097 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.115 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 1.032 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 99.304 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
