Tasteris 16A 1NO+1NC 230V AC
| Garums (mm) | 66.3 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts | 1 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 1 |
| Pārslēgšanas strāva | 16 A |
| Pārslēgšanas spriegums | 230 V |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Krāsu kalotte | Cits |
| Krāsu poga | Sarkans/zaļš |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 66 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.067 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 228 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.792 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 371 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 237 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.978 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1086 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 261.704 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |