Tasters, 2NO ar LED signāllampiņa sarkana, 230V AC
| Garums (mm) | 66.3 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 2 |
| Pārslēgšanas strāva | 16 A |
| Pārslēgšanas spriegums | 230 V |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Jā |
| Krāsu kalotte | Sarkans |
| Lampas tips | Gaismas diode |
| Lampas ligzda | Cits |
| Lampas jauda | 800 W |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Krāsu poga | Pelēks |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 66 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.006 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 228 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.865 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 366 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 234 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 10.776 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1086 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 281.624 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |