Taustiņs slēdzim, 1-vietīgs, alumīnija
| Garums (mm) | 55 |
| Platums (mm) | 55 |
| Augstums (mm) | 11 |
| Modelis | Viendaļīga poga |
| Nospiedums/norāde | Nav |
| Skenējams simbols/bez šķēršļiem | Nē |
| Izmantošana | Slēdzis/spiedpoga |
| Piemērots skārienjutīga sensora savienotājam kopņu sistēmai | Nē |
| Stiprinājuma veids | Skavas montāža |
| Uzraudzības logs/gaismas kontaktligzda | Nē |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Termoplastisks |
| Bez halogēna | Jā |
| Virsmas aizsardzība | Lakots |
| Virsmas apdare | Mets |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Krāsa | Alumīnijs |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9006 |
| Ar etiķetes apgabalu | Nē |
| Ar maināmu objektīvu/simbolu | Nē |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP30 |
| Triecienizturība | IK07 |
| Platums | 55 mm |
| Augstums | 55 mm |
| Dziļums | 7 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 5 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
