Termināla josla QC spailēm
| Garums (mm) | 9 |
| Platums (mm) | 8 |
| Augstums (mm) | 5 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
