Tranzītspailes 25 mm, 1P, 30x52x49 mm, 2 izejas 16 mm
| Garums (mm) | 5 |
| Platums (mm) | 5 |
| Augstums (mm) | 3.5 |
| Polu skaits | 1 |
| Nominālā strāva | 80 A |
| Savienojuma veids | Skrūvēšana |
| Montāžas metode | Skrūve |
| Ieeju skaits | 1 |
| Izeju skaits | 2 |
| Sazinieties ar seifu | Nē |
| Augstums | 52 mm |
| Platums | 30 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.065 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.205 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 480 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3840 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 254.36 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
