Traversas 400 mm
| Garums (mm) | 25 |
| Platums (mm) | 275 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Modelis | Montāžas komplekts |
| Platums | 25 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 325 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.365 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
