Traversas H1900 mm
| Garums (mm) | 1791.6 |
| Platums (mm) | 63 |
| Augstums (mm) | 36.6 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Materiāls | Tērauds |
| Platums | 1791.6 mm |
| Augstums | 36.6 mm |
| Dziļums | 63 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1840 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 11.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 1330 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1223 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
