Traversas H2100
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 50 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Modelis | Īpašs profils |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Perforatora forma | Kvadrātveida caurums |
| Urbuma attālums centriski | 12.5 mm |
| Materiāla biezums | 1.5 mm |
| Garums | 50 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2115 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 212 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 18.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 1170 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
