Traversas
| Garums (mm) | 1791 |
| Platums (mm) | 63 |
| Augstums (mm) | 36 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/-komplekts |
| Materiāls | Tērauds |
| Platums | 63 mm |
| Augstums | 1591.6 mm |
| Dziļums | 36.6 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2050 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 156 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 71 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 18 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 1330 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1230 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
