Turētājs atbalsta sliedei, universs, dziļums 600mm
| Garums (mm) | 510 |
| Platums (mm) | 180 |
| Augstums (mm) | 30 |
| Platums | 20 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Dziļums | 500 mm |
| RAL numurs | 7001 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
