Univers N bloks ar DIN sliedi priekš 4xNH00 (8xNH000) 300x500mm
| Garums (mm) | 100 |
| Platums (mm) | 510 |
| Augstums (mm) | 315 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| DIN sliežu skaits | 2 |
| Ar vāku | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
