UniversN montāžas komplekts,300x500mm, 4XMCCB, 160A
| Garums (mm) | 0.01 |
| Platums (mm) | 0.01 |
| Augstums (mm) | 0.01 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Plastmasas vāka plāksne | Jā |
| Piemērots slēdžu atvienotājam | Jā |
| Aprīkots ar slēdža atvienotāju | Nē |
| Piemērots strāvas slēdžam | Jā |
| Aprīkots ar strāvas slēdžu | Nē |
| Piemērots bezsprieguma slēdzim | Nē |
| Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi | Nē |
| Piemērots reversam | Nē |
| Aprīkots ar reversu | Nē |
| Nominālā darbības strāva | 160 A |
| Slēdžu skaits | 4 |
| Ar papildu termināli | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 530 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.34 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 68 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 690 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
