UniversN montāžas komplekts,300x500mm, ar vāku
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 30 |
| Augstums (mm) | 5.6 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Krāsains vāciņš | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 48 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1250 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 820 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 670 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
