UniversN montāžas komplekts,450x250mm, ar vāku
| Garums (mm) | 450 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 56 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Krāsains vāciņš | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 460 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.72 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 780 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
