Vāks kabeļu kanālam 100×65, Alu, balts
| Garums (mm) | 1000 |
| Platums (mm) | 80 |
| Augstums (mm) | 14 |
| Platums | 80 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Montāžas metodes vāks | Iekšējais gulēšana |
| Pārsega montāža | Pieķerties |
| Droša fiksācija | Nē |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar aizsargfoliju | Jā |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 32 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 32 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 17.62 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1640 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 674.32 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
