Vara sliede 20×5 L1000 mm
| Garums (mm) | 1000 |
| Platums (mm) | 20 |
| Augstums (mm) | 5 |
| Nominālā strāva | 250 A |
| Modelis | Dzīvoklis |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 1000 mm |
| Augstums | 5 mm |
| Elastīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1022 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 34 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 34 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.42 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 200 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
