Vertikālā kopne 3 polu, 2 rindas 125mm, uz kreiso pusi
| Garums (mm) | 32 |
| Platums (mm) | 97 |
| Augstums (mm) | 84 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Polu skaits | 3 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 146 mm |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Elektriskā savienojuma veids | Piespraude |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 415 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Nē |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Nē |
| Krāsa | 3xbrūns / 1xzils |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 32 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 84 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.968 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.982 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 313 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.28 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 990 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 173.72 |
| Mārketinga brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
