Vertikālā kopne 3-polu + N, 2-rindu 125mm, uz kreiso pusi
| Garums (mm) | 146 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Polu skaits | 4 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 146 mm |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Elektriskā savienojuma veids | Piespraude |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 415 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Jā |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 32 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 84 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.304 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.313 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 355 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 311 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 211 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.27 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 994 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 221.48 |
| Mārketinga brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
