Vertikālais MCCB komplekts 400/630A 400X800
| Garums (mm) | 120 |
| Platums (mm) | 800 |
| Augstums (mm) | 400 |
| Augstums | 400 mm |
| Platums | 800 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 849 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 417 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 102 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 7.216 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 18 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |