Vertikālais MCCB montāžas komplekts 125/160A 300X600
| Garums (mm) | 105 |
| Platums (mm) | 596 |
| Augstums (mm) | 300 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 651 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.712 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 33 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 690 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
