Zemējuma spaile 4²
| Garums (mm) | 51 |
| Platums (mm) | 48.5 |
| Augstums (mm) | 6 |
| Iespējama funkcija PEN | Nē |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Skrūvju savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Skrūvju savienojums |
| Montāžas metode | Cits |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 51 mm |
| Augstums | 48.5 mm |
| Dziļums | 6 mm |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Krāsa | Zaļa/dzeltena |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 57 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.14 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
