Zemējuma spaile, 70²
| Garums (mm) | 75 |
| Platums (mm) | 81 |
| Augstums (mm) | 24 |
| Iespējama funkcija PEN | Nē |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Skrūvju savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Skrūvju savienojums |
| Montāžas metode | Cits |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 75.2 mm |
| Augstums | 81.2 mm |
| Dziļums | 24 mm |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Krāsa | Zaļa/dzeltena |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.82 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
