Zvans 220/240V
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 18 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Strāvas veids | Maiņstrāvas |
| Elektroenerģijas patēriņš | 0.03 A |
| Skaļums | 85 dB |
| Toņa veids | Nepārtraukts tonis |
| Iebūvēts transformators | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.067 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.79 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.99 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1070 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 262.76 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |