Aegrelee impulsiformeerija, evak. valgustuse testimiseks, 230V
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 17.5 |
| Kõrgus (mm) | 87 |
| Ergastuse tüüp | Digitaalne ühe funktsiooniga |
| Funktsioon | Pulse vorm |
| 1. intervalliühik | Sekundid/tunnid |
| 2. intervalliühik | Sekundid/tunnid |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1 |
| Sisseehitatud kõrgus | 87 mm |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 1 |
| Kontaktide arv tavaliselt suletud kontaktina | 1 |
| Vahetuslülitite arv | 1 |
| Juhtimispinge 1 | 195 V |
| Juhtimispinge 1 | 253 V |
| Juhtimispinge tüüp 1 | AC |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 50 Hz |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 60 Hz |
| Toitepinge | 195 V |
| Toitepinge | 253 V |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Nominaalne lülitusvool 250 V vahelduvvoolul | 5 A |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 84 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.09 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 84 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.09 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 100 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2400 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 216 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |