Alapinge kontrollrelee 1/3L+N, 2 ümberlülituskontakti
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 35 |
| Kõrgus (mm) | 87 |
| Elektriühenduse tüüp | Kruviühendus |
| Eemaldatavate klambritega | Ei |
| Pinge mõõtevahemik 1 | 161 V |
| Pinge mõõtevahemik 1 | 299 V |
| Pinge mõõtevahemik 2 | 230 V |
| Pinge mõõtevahemik 2 | 400 V |
| Pingemõõtmise vahemiku tüüp | AC |
| Vastusväärtus pinge | 161 V |
| Vastusväärtus pinge | 161 V |
| Võimalik on ühefaasiline pinge all | Jah |
| Kolmefaasiline pinge võimalik | Jah |
| Ühefaasiline ülepinge võimalik | Ei |
| Kolmefaasiline ülepinge võimalik | Ei |
| Võimalik ühefaasiline hüsterees | Ei |
| Kolmefaasiline hüsterees on võimalik | Ei |
| Sisaldab funktsiooni alalisvoolu pinge all | Ei |
| Sisaldab funktsiooni alalisvoolupinget | Ei |
| Sisaldab funktsiooni alalisvoolupinge histereesi | Ei |
| Min. reguleeritav off-delay aeg | 0.2 s |
| Maksimaalne lubatud viivituse aeg | 0.2 s |
| Kontaktide arv vahetuskontaktina | 2 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 87 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 98 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 78.5 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.163 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 98 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 78.5 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.163 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 40 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 6.52 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 960 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 391.2 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |