Arvestialus Univers, 1-osaline, 450×250 mm
| Pikkus (mm) | 120 |
| Laius (mm) | 265 |
| Kõrgus (mm) | 475 |
| Faaside arv | 3 |
| Laiendusosa | Ei |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Kaitse | Puudub |
| Sobib toitelüliti kaitselülitiks | Ei |
| Kõrgus | 450 mm |
| Sügavus | 58 mm |
| Laius | 250 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 450 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.3 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 155 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.32 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 42 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1160 |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
