Ecoline 2-ne pistikupesa raam, halogeenivaba, alumiinium
| Pikkus (mm) | 12 |
| Laius (mm) | 152 |
| Kõrgus (mm) | 80 |
| Katte laius | 80 mm |
| Pikkus | 152 mm |
| Läbimõõdu avaus | 48 mm |
| Ühikute arv | 2 |
| Seadme tüüp | Pistikupesa seinakanalile, kahekordne |
| Mudel | Sujuv |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Pinnakaitse | Märglakkitud |
| Värv | Alumiinium |
| RAL-number | 9006 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kinnituse tüüp | Sisemine lebamine |
| Liigesekate | Jah |
| Plaadifirma ala | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 152 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.031 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 10 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.03 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 5 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.195 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1680 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 90.52 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |