Elektriarvesti, 1-faasiline, 80A, 2 moodulit, S0, MID
| Pikkus (mm) | 92 |
| Laius (mm) | 36 |
| Kõrgus (mm) | 67 |
| Mõõturi tüüp | Elektrooniline |
| Nominaalne vool (In) | 80 A |
| Max. vool (Imax) | 80 A |
| Nimipinge (Un) N-L | 92 V |
| Nimipinge (Un) N-L | 276 V |
| Nominaalne pinge (Un) L-L | 230 V |
| Nominaalne pinge (Un) L-L | 230 V |
| Sagedus | 45 Hz |
| Sagedus | 65 Hz |
| Energiatarve | 0.6 W |
| Täpsusklass | B |
| Poolustüüp | Ühefaasiline |
| Mudel | Otsene mõõtmine |
| Energiatüüp | Tõhus võim ja pime jõud |
| Sobib | Ost/pakkumine |
| Tariifi tüüp | Kahe tariifiga |
| Tollikontroll | Väline |
| Mõõtetüübi koormusprofiil | Ei |
| Põgenemismehhanism | Jah |
| Kalibreeritud | Jah |
| Heakskiit | Mõõteriistade direktiiv |
| Impulsi väljund | Elektriline |
| Pulsitüüp | S0 |
| Pulsi kiirus | 1 Imp/kWh (kvarh) |
| Pulsi kiirus | 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Näidiku tüüp | Digitaalne |
| Paigaldusmeetod | DRA (DIN-rail adapter) |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 2 |
| Laius | 36 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 92 mm |
| Liidese tüüp | Muu |
| EEC40 allkiri | Ei |
| Lukukoodiga | Ei |
| Positsioonide arv kokku (loendur) | 9 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitseaste (NEMA) | 2 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 74 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.45 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 36 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.235 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 36 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 235 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 8.955 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 864 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1090 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 239.48 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |