Elektriarvesti, 3-faasiline, 125A, 6 moodulit, MBUS, MID
| Pikkus (mm) | 92 |
| Laius (mm) | 108 |
| Kõrgus (mm) | 67 |
| Mõõturi tüüp | Elektrooniline |
| Nominaalne vool (In) | 125 A |
| Max. vool (Imax) | 125 A |
| Nimipinge (Un) N-L | 92 V |
| Nimipinge (Un) N-L | 276 V |
| Nominaalne pinge (Un) L-L | 160 V |
| Nominaalne pinge (Un) L-L | 480 V |
| Sagedus | 45 Hz |
| Sagedus | 65 Hz |
| Täpsusklass | B |
| Poolustüüp | Neli juhti |
| Mudel | Energiamõõtur |
| Energiatüüp | Tõhus võim ja pime jõud |
| Tariifi tüüp | Mitme tariifiga |
| Tollikontroll | Sisemine/väline |
| Mõõtetüübi koormusprofiil | Ei |
| Põgenemismehhanism | Jah |
| Kalibreeritud | Jah |
| Heakskiit | Mõõteriistade direktiiv |
| Impulsi väljund | Optiline |
| Näidiku tüüp | Digitaalne |
| Paigaldusmeetod | DIN rööbas (silinderööbas) 35 mm |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 6 |
| Laius | 107 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 92 mm |
| Liidese tüüp | M-buss (juhtmega) |
| EEC40 allkiri | Ei |
| Lukukoodiga | Ei |
| Positsioonide arv kokku (loendur) | 9 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 142 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.6 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 12 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.735 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 12 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9.245 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 288 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 244.88 |
| Tehniline lisa 3 (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |