Eraldustrafo 18VA, 230/12V, 2 moodulit
| Pikkus (mm) | 58 |
| Laius (mm) | 35 |
| Kõrgus (mm) | 85 |
| Primaarpinge | 230 V |
| Sekundaarpinge 1 | 12 V |
| Sekundaarne amper 1 | 1.5 A |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 18 W |
| Maksimaalne võimsuse kadu | 18 W |
| Trafotüüp | Ohutustrafo |
| Pinnakinnitus | Jah |
| Tasapinnale paigaldatud paigaldus | Ei |
| Modulaarne versioon | Jah |
| Pikkus | 85 mm |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 58 mm |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 2 |
| Lühiskaitse | Jah |
| Temperatuurikaitse | Jah |
| Sisse/välja lülitiga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 42 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.389 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 48 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 19.04 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 19.04 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 468 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
