Faasi kontrollrelee 3L+N, 1NO, 1M
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 17.5 |
| Kõrgus (mm) | 87 |
| Elektriühenduse tüüp | Kruviühendus |
| Eemaldatavate klambritega | Ei |
| Väline toiteallikas vajalik | Ei |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Faasijärjestuse jälgimine | Jah |
| Faasirikke tuvastamine | Jah |
| Funktsioon pingetuvastuse all | Ei |
| Funktsiooni üle pinge tuvastamine | Ei |
| Faasitasakaalutuse jälgimine | Jah |
| Pinge mõõtmise vahemik | 161 V |
| Pinge mõõtmise vahemik | 520 V |
| Min. reguleeritav off-delay aeg | 0.1 s |
| Maksimaalne lubatud viivituse aeg | 0.1 s |
| Kontaktide arv vahetuskontaktina | 1 |
| Pinge tüüp (tööpinge) | AC |
| Tööpinge vahelduvvoolul 50 Hz | 230 V |
| Tööpinge vahelduvvoolul 50 Hz | 230 V |
| Tööpinge vahelduvvoolul 60 Hz | 230 V |
| Tööpinge vahelduvvoolul 60 Hz | 230 V |
| Laius | 17.5 mm |
| Kõrgus | 87 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.09 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.09 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 100 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2400 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 216 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |