Hübriidkilp Univers, süvis., 84 moodulit, nõrkvool, 1107x565x115 mm, QC
| Pikkus (mm) | 125 |
| Laius (mm) | 603 |
| Kõrgus (mm) | 1153 |
| Paigaldusmeetod | Õõnes sein |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Sälguga |
| Ukse tüüp | Singel |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Lukuga | Ei |
| Nominaalne vool (In) | 125 A |
| Kõrgus | 1153 mm |
| Laius | 603 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Sisseehitussügavus | 112 mm |
| Sisemine sügavus | 119 mm |
| Materjaliplaadi paksuse kapp | 1 mm |
| Materjaliplaadi paksusega uks/kate | 1 mm |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Moodulite arv | 168 |
| Ridade arv | 7 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 24 |
| Flantsplaatide avade arv | 4 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Torustiku sisselaske arv | 4 |
| Elamumaterjal | Teras |
| Pinnakaitse | Pulbervärvimine |
| Kinnitusplaadiga | Jah |
| Sobib õues kasutamiseks | Ei |
| Sobib välgukaitseks | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Kaitseklass | II |
| Löögitugevus | IK07 |
| Vooluahela terviklikkus | Puudub |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 605 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 1160 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 23.8 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 112 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 550 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 24 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 5 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
