Impulssrelee 16A, 1NO, 230V (230VAC/110DC)
| Pikkus (mm) | 63 |
| Laius (mm) | 17.5 |
| Kõrgus (mm) | 83 |
| Funktsioon | Mehaaniline lüliti |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 17.5 |
| Sisseehitussügavus | 63 mm |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 1 |
| Juhtimispinge 1 | 230 V |
| Juhtimispinge 1 | 230 V |
| Juhtimispinge tüüp 1 | AC |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 50 Hz |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 60 Hz |
| Juhtimispinge 2 | 110 V |
| Juhtimispinge 2 | 110 V |
| Juhtimispinge tüüp 2 | DC |
| Sageduse juhtimispinge 2 | 50 Hz |
| Sageduse juhtimispinge 2 | 60 Hz |
| Nimilülituse vool | 16 A |
| Toitepinge | 250 V |
| Toitepinge | 250 V |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Maksimaalne hõõglampide koormus | 1800 W |
| Maksimaalne koormus luminofoorlambiga | 800 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (Duo vooluring) | 1600 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (paralleelselt kompenseeritud) | 900 VA |
| Maksimaalne lülitusvool (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Sobib käsitsi juhtimiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 96 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.12 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 144 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.475 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 3456 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 369 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 323 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 239 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 17.975 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3456 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1106 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 454.4 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |