Impulssrelee 16A, 4NO, 230V (230VAC/110VDC), 2 moodulit
| Pikkus (mm) | 71 |
| Laius (mm) | 35 |
| Kõrgus (mm) | 83 |
| Funktsioon | Mehaaniline lüliti |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 35 |
| Sisseehitussügavus | 63 mm |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 4 |
| Juhtimispinge 1 | 230 V |
| Juhtimispinge 1 | 230 V |
| Juhtimispinge tüüp 1 | AC |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 50 Hz |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 60 Hz |
| Juhtimispinge 2 | 110 V |
| Juhtimispinge 2 | 110 V |
| Juhtimispinge tüüp 2 | DC |
| Sageduse juhtimispinge 2 | 50 Hz |
| Sageduse juhtimispinge 2 | 60 Hz |
| Nimilülituse vool | 16 A |
| Toitepinge | 250 V |
| Toitepinge | 400 V |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Maksimaalne hõõglampide koormus | 1800 W |
| Maksimaalne koormus luminofoorlambiga | 800 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (Duo vooluring) | 1600 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (paralleelselt kompenseeritud) | 900 VA |
| Maksimaalne lülitusvool (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Sobib käsitsi juhtimiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.275 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 60 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 321 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 216 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 15.72 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1440 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
