Jaotuskilp FWB Univers, pinnap., 84 moodulit, PE/N, IP44
| Pikkus (mm) | 161 |
| Laius (mm) | 300 |
| Kõrgus (mm) | 1100 |
| Paigaldusmeetod | Pinnale paigaldatud |
| Ridade arv | 7 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 12 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Sälguga |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Signaali mööduv uks | Ei |
| Lukuga | Ei |
| Sulgemise tüüp | Muu |
| Elamumaterjal | Teras |
| Sisseehitatud kõrgus | 1100 mm |
| Sisemine sügavus | 156 mm |
| Maandusterminali plokk | Ei |
| Neutraalne klemmplokk | Jah |
| DIN-rail | Jah |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Kõrgus | 1100 mm |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 170 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 1080 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 14.62 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 10 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 850 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 800 |
| Tehniline lisa 1 (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
